ششمین نشست کمیته طرح و برنامه دانشگاه های غرب و شمال غرب کشور در تاریخ دهم بهمن ماه جاری با میز بانی دانشگاه برگزار گردید.

 
کد خبر: 354    1392/11/13

 در این نشست دانشگاه های آیت ا...بروجردی،ایلام ، بناب،بوعلی سینا،تبریز،تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان،رازی،زنجان،سید جمال الدین اسد آبادی،شهید مدنی،کردستان ،محقق اردبیلی، مراغه،ملایر،صنعتی کرمانشاه،صنعتی همدان،هنر اسلامی تبریز شرکت داشتند،پس از استماع آیاتی از کلام ا... مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران وکلیپ معرفی دانشگاه بوعلی سینا،در ابتدای جلسه معاون محترم توسعه و پشتیبانی دانشگاه بوعلی سینا جناب آقای دکتر یلفانی ضمن خیر مقدم به حضار با اشاره به رشد دانشگاههای غرب و شمال غرب کشور در سالهای اخیر و با همت و حمایت ویژه دفتربودجه و تشکیلات وزارت متبوع، موضوعات مطروحه در نشستهای کمیته طرح و برنامه دانشگاهها را بسیار حائز اهمیت و راه گشا دانست درادامه پیشنهاداتی نیز برای ارتقاء کیفیت این گونه نشستها ارائه نمودند.
جلسه با رهنمودهای مدیرکل دفتر برنامه،بودجه و تشکیلات وزارت متبوع ادامه یافت.جناب آقای مهندس بهرامی به سوالات حضاردر زمینه های گوناگون اداری،تشکیلاتی و بودجه ، همچنین برخی از مواد آیین نامه های ابلاغی وزارت متبوع و وضعیت اعتبارات سال 93 پاسخ دادند.در ادامه ایشان اظهار امیدواری نمودند که در پایان سال تخصیص دانشگاهها به گونه ای باشد تا در زمینه پرداخت حقوق و موارد اجتناب ناپذیر مشکلات کمتری را داشته باشند.همچنین ایشان متذکر شدند که سهمیه استخدامی دانشگاهها در دست پیگیری است که متناسب با خروجی پرسنل هر دانشگاه و سایر شاخصها در ماههای آینده تخصیص داده خواهد شد.
همچنین از رتبه بندی دانشگاهها برمبنای ساختار سازمانی و شاخصهای مورد نظر در آینده نزدیک خبر دادند.
جلسه با اظهار نظر اعضای حاضر راجع به دستور جلسه ادامه یافت.در پایان رئیس دانشگاه بوعلی سینا که پس از شرکت در شورای برنامه ریزی استان به جمع کمیته پیوستند نکات حائز اهمیتی را ایراد فرمودند که قسمتی از آن به شرح زیر می باشد.رئیس دانشگاه بوعلی سینا گوشزد نمودند که بزرگترین منابع کشور، منابع انسانی است.هر یک ازدانشگاهها دارای مزیتهایی هستند که در نشستها و هم اندیشی ها با به اشتراک گذاردن خرد جمعی و مشورت، نهایت بهره برداری از این منابع انسانی قابل انجام است که از این مجال دانشگاهها منتفع و از برکات مشورت نیز بهره مند خواهند شد.ضمنا" ایشان از آقای مهندس بهرامی بخاطر اجرای ایده نشست کمیته طرح و برنامه دانشگاهها در سراسرکشورتقدیرنمودندکه سهم عمده ای درهماهنگ سازی منابع انسانی دانشگاههای کشوررادراین خصوص داشته اند.
رئیس دانشگاه بوعلی سینا با تذکراین مطلب که همه اعضای دانشگاهها در یک تیم هستند و نباید بصورت منفک ومنفرد اقدام نمایند و دست حمایت پروردگارنیز با جماعت که منشاء خیر است خواهد بود و باید نتایج بدست آمده از همایشها و نشستها پس از انجام اصلاحات لازم درسطح جامعه دانشگاهی فراگیرشود.
همچنین ایشان به استفاده بهینه از فرصتها اشاره نمودند و فرمودند که کارها را نباید به فردا موکول کرد .کاری که صحیح است باید در اسرع وقت انجام گیرد زیرا فرصت خدمت زودگذراست و با تعویق امور به آینده معلوم نیست که آیا فرصت انجام و اجرای آن درآینده وجود داشته باشد.باید توفیقات و تجربیات فردی را صادقانه دراختیار دیگران گذاشت تا انشاءا... بعنوان باقیات و صالحات افراد مورد نظر حق تعالی قرارگیرد 


 

ایمیل:
تصویر امنیتی:
 Security code

هیچ نظری برای این خبر نمایش داده نشده است.
 
همدان، چهارباغ شهید مصطفی احمدی روشن، دانشگاه بوعلی سینا    
 
کد پستی: 65178-38695   تلفن: +98-81-38381601-10    

پیاده سازی و اجرا توسط شرکت شبکه فراپیوند